Rychlý Kontakt

Naše kosmetické studio a modeláž nehtů naleznete na:

Bří. Mrštíků 38, v Břeclavi

Kurialová A.:+420 608863280
Hlavačková L.:+420 777103550
Pevná linka:+420 519303352


kosmetikabreclav@seznam.cz

Piercing jazyka

Piercing jazyka je jedním z nejpopulárnějších vůbec. Možná za to může jeho částečné utajení, možná to, že je provokativně sexy a znásobí účinky orálního sexu. Jazyk je sval, uprostřed něhož je „žlábek“, kam by se měl umístit piercing. Nevedou tudy žádné cévy ani tepny, vyhýbají se mu i chuťové pohárky. Náušnice, která je nejčastěji používaná pro piercing jazyka je barbella. Její délku a šířku by vám měl doporučit ten, kdo piercing aplikuje. Nicméně nejčastější průměr je 1,6mm a délka 20mm. Po aplikace dochází k otoku (ten může způsobit šišlání), čím více je piercing jazyka umístěn vzadu, tím větší je i otok. Zhruba po týdnu dochází k postupnému zmenšování otoku. Celková doba hojení trvá cca 10-14 dní. V průběhu hojení používejte ústní vodu ředěnou 1:1 s vodou po každém jídle, kouření atd. (5-10krát denně) po dobu 3 týdnů.
Hned po propíchnutí se vyvarujte jídla i kouření a cizích slin :). Během hojení nejezte příliš studená nebo příliš teplá jídla a neužívejte antibiotika. Při jakékoli komplikace nebo nekončícím hojení informujte salón, kde vám piercing aplikovali. Otázkou je, zda piercing jazyka ničí sklovinu. Pokud si budete často s náušnicí hrát a „cinkat“ s ní o zuby, pravděpodobně si zubní sklovinu poškodíte, ale samotný fakt, že v puse máte náušnici, zubům nevadí.

Rizika jsou u každého piercingu vždy možná. Tělo nemusí vždy materiál chirurgické oceli nebo titan přijmout. Místo vpichu může reagovat otokem či hnisáním. V takovém případě je nutno, aby klient neodkladně kontaktoval a navštívil naše piercingové studio. 

© 2011 Kosmetika Břeclav - Kosmetické studio a modeláž nehtů | Administrace | partneři | webdesign lasty.info